ANSA – Yalın Üretim Faaliyetleri

ANSA Gaziantep Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm Merkezi (Model Fabrika) Öğren Dönüş Programı Lansman Toplantısında!

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. İlker Murat Ar’ın açılış konuşmalarıyla 16 Haziran 2022 Perşembe günü saat 09:30‘da Gaziantep Model Fabrika’da Öğren-Dönüş sürecini tamamlayan firmaların başarı ve uygulama sunumları gerçekleştirildi.

Bu açılış konuşmasında ANSA olarak takım arkadaşımız Dilanur Görür’ün anlatımıyla; öneri/kaizen bildiri sistemi, stratejik performans değerlendirme sistemi, kaizen faaliyetleri ve TPM faaliyetleri başta olmak üzere yalın üretim konusunda yürüttüğümüz süreçlerimize ve bu süreçlerin çıktılarına dair bilgi paylaşımı gerçekleştirdik.

Verimlilik Genel Müdürlüğü, Gaziantep Sanayi Odası, KOSGEB, İpekyolu Kalkınma Ajansı ve sektörden birçok değerli katılımcının yer aldığı panelde bulunmak ve tecrübelerimizi aktarmak bizleri oldukça gururlandırdı. ANSA olarak çalışmalarımızın sanayiye örnek teşkil etmesi ve yalın kültürün giderek yayılmasına destek vermek amacıyla paylaşımlarımızı sürdüreceğiz.

Süreçlerimizde emek harcayan ve kıymetli fikirleriyle bizlere değer katan başta Gaziantep Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm Merkezi danışmanları olmak üzere, tüm personelimize teşekkür ederiz.

16.06.2022

gaziantep web