ANSA- Model Fabrika Lansmanı

ANSA’nın Katılımıyla Model Fabrika Öğren-Dönüş Programı Lansman Toplantısı Yapıldı!

Gaziantep Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm Merkezi’nin Öğren-Dönüş Programı Lansmanı, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Mukim Temsilcisi Louisa Vinton, Gaziantep protokolü ve ANSA’nın katılımıyla düzenlendi.

ANSA olarak yalın üretim faaliyetlerini yürütürken “Yalın Ev” baz alınarak, tabanda üst yönetimin kararlılığı, çalışmanın kalbinde ise çalışanların katılımı ve sürekli gelişim konuları üzerinde durmamız ve başarıya ulaşmak için sürdürülebilirlik konusunu göz önünde tutarak adımlar atmamız gerektiğini her adımda hatırlattık. Ardından ise uyguladığımız yöntemler, kritik noktalar ve edindiğimiz kazanımlardan bahsederek programda yer alan diğer firmaları da yalın üretim konusunda bilgilendirdik.

Programın devamında ise AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve AB Büyükelçilerinden oluşan heyet ile Model Fabrikada geçirdiğimiz yaklaşık 5 aylık süreç, uygulamalarımız ve kazanımlarımız hakkında istişare ettik. Yapmış olduğumuz uygulamalar ile Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’nde ödül alan 81 firmanın içinde yer alarak “En İyi Yalın Ekip” ödülüne layık görüldük.

Bizleri bu süreçte gururlandıran takım arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

22.09.2021 & 05.10.2021 & 06.10.2021

gaziantep web