ANSA – Growtech Fuarında!

Growtech Fuarı, Tarım Sektörünü Buluşturdu!

Antalya Fuar Merkezi’nde düzenlenen Growtech Fuarı, tarım sektörünün önde gelen profesyonellerini bir araya getirerek büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz hafta sona eren etkinlikte, ANSA 1-A104 numaralı standında yerini aldı.

ANSA, fuar süresince ön siparişleri toplamak ve yeni pazar fırsatları yaratmak amacıyla faaliyet gösterirken, “Bu pazarlara odaklanarak sektörümüzü, ekonomimizi büyütmeye ve hep birlikte kazanmaya, kazandırmaya ANSA olarak hazırız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Fuarın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ANSA, tüm katılımcılara ve destek verenlere teşekkür ederek, “Bu platformda bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Ziyaretiniz, bizim için oldukça değerli. Sizleri fuar boyunca ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşadık” dedi.

Growtech Fuarı, tarım sektöründeki yenilikleri, teknolojik gelişmeleri ve küresel pazarın dinamiklerini ele alma fırsatı sunarak, sektördeki paydaşları bir araya getirerek olumlu bir etki yarattı. ANSA, bu tür etkinliklerin sektöre katkısını vurgulayarak, gelecek yıllarda da benzer organizasyonlara katılımını sürdüreceğini belirtti.

28.11.2023

gaziantep web